Taştanlar İletişim olarak 1996 senesinde ev telefonu tamir ve servisi alanlarında hizmet vermeye başladık. Evlere, iş yerlerine, devlet kurumlarına santral sistemleri kurarak Sivas ilinde birçok kişi ve kuruma telekomünikasyon alanında hizmet verdik. Aradan geçen yıllarda cep telefonlarının üretilmesiyle mevcut hizmetlerimizin yanına cep telefonu satışı, tamiri ve hat satımı faaliyet alanlarını da ekleyerek her geçen gün büyüyerek Taştanlar ismini tüm il ve çevre illerde tanınır hale getirdik. Bu başarının sırrı 25 senelik bir geçmişe dayanmaktadır.

Taştanlar İletişim olarak şu anda, cep telefonu, tablet, bilgisayar ve akıllı yaşam ürünlerinin satış ve onarım işlemlerini Türkcell güvencesi ve kalitesiyle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Sivas ve çevre illerde Samsung Teknik Servis hizmeti de vermekteyiz. Bunun yanı sıra Apple’ın hem teknik servisi hem de satış mağazası da olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sivas ilinde 4, Yozgat illinde ise 1 adet olmak üzere toplamda 5 TİM (Türkcell İletişim Merkezi) mağazalarımız ile her geçen gün gücümüze güç katmaktayız. Tek amacımız siz değerli halkımıza Türkcell kalitesi ile en son teknolojik cihazları, en uygun ve servis garantisi ile sunmaktır. Bu nedenle de sizlere hizmet verirken teknolojiyi yakından takip ediyor ve personelimizi de bu yönde belirli periyotlarda eğitimlerini sürdürüyoruz.

Teknoloji alanında her zaman bir adım önde olan Taştanlar İletişim ile artık siz de bir adım önde olmaya hazırsınız. Sizi de mağazalarımıza bir kahve içmeye davet ediyoruz.